O firmie

Firma rodzinna z ponad 30-letnim doświadczeniem. Pracujemy z pasją dlatego angażujemy się w zapewnianie najwyższej jakości wszystkich zainstalowanych części oraz wykonanych usług. Firma zatrudnia wyłącznie “wychowanych” przez siebie pracowników. W tej chwili minimalny staż pracy mechaników to piętnaście lat. Taka sytuacja pozwala zachowywać niemal rodzinne relacje, co przekłada się na wzajemne zaufanie i jakość świadczonych napraw.

Staramy się nawiązywać długotrwałe relacje z klientami, aby zapewnić najlepsze usługi dla klienta i najodpowiedniejsze rozwiązania dla twojego samochodu. Dodatkowo, zawsze staramy się odpowiadać na twoje pytania i objaśnić naszą pracę tak, abyś czuł się dobrze na każdym etapie prac.

Zaufało nam wielu klientów, zarówno z rejonu ROW, województwa śląskiego, jak i z dalszych rejonów. Regularnie odwiedzają nas również klienci zza zachodniej granicy (mówimy po niemiecku).

Profesjonalnie, w konkurencyjnych cenach i terminowo naprawimy twój samochód. Obsługujemy samochody osobowe, dostawcze oraz ciężarowe wszystkich marek!!!
Zapraszamy do korzystania z naszych usług a na pewno będziecie Państwo zadowoleni

Serwis
ogumienia

Możecie Państwo u nas wymienić, naprawić i zakupić opony lub felgi

więcej

Mechanika
pojazdowa

Obsługujemy samochody osobowe, dostawcze oraz ciężarowe wszystkich marek

więcej

Prostowanie
felg

Zajmujemy się również prostowaniem felg aluminiowych i stalowych

więcej